Zadzwoń – Bezpłatna Wycena!

+48 601 462 408                     +48 32 252 97 79

 email: przeprowadzki@przeprowadzki.biz.pl

Tylko z nami nie musisz się martwić o swoje rzeczy => Każde zlecenie jest ubezpieczone!

PRZEPROWADZKI
+48 601 462 408
KAŻDE Zlecenie jest
Ubezpieczone!
O firmie

          Miło nam powitać Państwa na stronie firmy przeprowadzkowej ABI-TRANS. Jesteśmy jedną z największych firm transportowych w Polsce. Posiadamy duży tabor samochodowy, oraz wysoce wykwalifikowany personel. Wykonujemy usługi zarówno krajowe jak i zagraniczne. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie własnych – skutecznych procedur realizacji najbardziej nietypowych zleceń. Jesteśmy firmą z tradycjami.


Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta!

logoszare 


Przeprowadzki

Katowice, Bytom, Chorzów, Gliwice, Ruda Śląska ,Będzin,Zabrze, Sosnowiec, Tychy,Dąbrowa Górnicza i wiele innych. . .


  •        Przeprowadzka to przedsięwzięcie bardzo trudne wymagające wysiłku i doświadczenia dlatego największym błędem popełnianym przez klientów jest powierzanie tak istotnego projektu przypadkowym firmom.
  •         Nasze przedsiębiorstwo to rozpoznawalna w całej Polsce, solidna firma, która gwarantuje sukces bez najmniejszego wkładu sił z Twojej strony.

Wybierz Firmę ABI-TRANS!

 

Zadzwoń – Bezpłatna Wycena!

    +48 601 462 408       +48 32 252 97 79

    email: przeprowadzki@przeprowadzki.biz.pl

Tylko z nami nie musisz się martwić o swoje rzeczy => Każde zlecenie jest ubezpieczone!

 

Szybkość

Wiele osób uważa, że przeprowadzka to proces czasochłonny – dlatego też staramy się wykonywać naszą część pracy najszybciej jak to tylko możliwe – oszczędzając Tobie zmartwień!


Profesjonalizm

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług przeprowadzek – zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Zaufaj sprawdzonej firmie ABI-TRANS!


Elastyczność

W ofercie mamy usługi dla każdego – od „standardowego” transportu z znoszeniem i wnoszeniem, do usług „Pod klucz” – z pakowaniem mienia, rozkręcaniem mebli itd.